Fikstürbet Üyelik İşlemleri

Fikstürbet üyelik hesabını hala açmayanlar için hazırladığımız yazıda enine boyuna bu işlem hakkında bilgiler veriyor olacağız. Bahis severlerin uzun uzadıya uğraşmak istemediği, bir an önce hallolsun dediği tek konu siteye üye olmaktır diye düşünüyoruz. Kazanma hırsıyla bu alana yönlenen oyun severler bir an önce eğlenceli dünyanın tadını çıkartmak istiyorlar. Sizler için son derece basit ve oldukça kısa süren bu süreci derledik. Sektör içerisinde aktif bir şekilde faaliyet veren diğer firmalar gibi birkaç gün uğraşmanıza gerek kalmadan birkaç dakika içinde kayıt yapabilirsiniz.

Fikstürbet üyelik işlemleri kullanıcılarının en çok hoşuna giden özelliklerden biri olabilir. Sunulan kampanyalar yüksek kazanç oranları ve bonus turnuvaları kadar ilgi ve övgü alan bu hizmetiyle firma adeta gönüllerde taht kurmuştur. Forumlarda ve şikayet platformlarında bu konu hakkında hiç şikayet almayarak bu alanda da bir ilki başarmıştır. Kullanmakta olduğu altyapısı sayesinde hızlıca sizden istenen işlemleri tamamlayarak eğlenmeye ve elbette kazanmaya başlayabilirsiniz. Fikstürbet giriş adresi üzerinden erişim sağlayarak işe başlayın. Öncelikle ana sayfa üzerinden sağ üst köşedeki menüde yer alan kayıt ol butonuna tıklayın. Karşınıza açılacak olan ekranda sizden doldurmanız istenilen bir üyelik formu olacaktır. Bu formda sahip olmanız gereken bilgilere bakacak olursak:

  • Adınız soyadınız
  • Kimlik numaranız
  • Doğum tarihiniz
  • Mail adresiniz
  • Telefon numaranız

Fikstürbet kayıt için sizden talep edilen bilgiler inanmayacaksınız ama bu kadar. Diğer firmalar gibi sizden kamu dairelerinden alabileceğiniz hiçbir resmi belge ve evrak bu platformda kesinlikle talep edilmiyor. Kullanıcılarına bu konuda büyük kolaylık sağlayan site güvenlik hususunda da oldukça dikkatli davranıyor. Mail adresinize gelen onay linkini doğrulamadığınız taktirde üyelik başvurunuz onaylanmayacağı için lütfen güncel mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Siteye üye olmak için sağlamanız tek şart yasal olarak uygulanan 18 yaş doldurma zorunluluğudur. Para yatırma ve çekme işlemleriniz için yasal olarak yetişkin olmanız gerekmektedir. Platforma üyelik esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizden şüphe etmenizi gerektirmeyecek düzeyde güvenlik önlemlerine sahip olan firma, bilgilerinizi kendi veri tabanında saklar ve rakip siteler veya üçüncü şahıslarla asla paylaşmaz.

Yorum yapın